Son Dakika Haber
23 Eylül 2014 Salı 13:18

SON DAKİKA GÜNCEL HABERLERİ

Saat 13:18 itibariyle en son gelen haberler

 • 13:17

  İlkokul Öğrencisi Ombudsmandan Kadrolu Öğretmen İstedi

  İki yılda 7 öğretmeninin değiştiğini ve mağdur olduğunu belirterek KDK'ya başvuran ilkokul öğrencisi, en küçük şikayetçi oldu Başdenetçi Ömeroğlu da Konya Valiliği'ne ve Konya Milli Eğitim Müdürlüğü'ne okula kadrolu bir öğretmen ataması yapılması için tavsiyede bulundu.

 • 13:16

  İmam, Görev Yaptığı Camide İntihar Etti

  Mersin'in Mut İlçesi'ndeki Hacımehli Camii imamı 46 yaşındaki Gülhan Boru, görev yaptığı camide av tüfeğiyle intihar etti.

 • 13:13

  Her Unutkanlık Alzheimer Demek Değildir'

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Dünya Alzheimer Günü dolayısıyla Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Geriatri Bilim Dalı işbirliğiyle "Alzheimer, Yaşlılığın Kaderi mi?" isimli bir panel düzenledi.

 • 13:12

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakarete Ceza

  Gezi Parkı olaylarına ilişkin hazırladığı kitapta, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik, "basın yoluyla alanen hakaret" suçunu işlediği iddiasıyla hakkında dava açılan sanığa, 11 ay 20 gün hapis cezası verildi İstanbul 2. Asliye Ceza Mahkemesi, bu cezayı 5 yıllık denetimli serbestlik şartıyla erteledi.

 • 13:11

  Hentbol: Bayanlar Süper Ligi

  Muratpaşa Belediyesi, Kastamonu Belediyespor maçı için antrenmanlarını sürdürdü Antrenör Ünsal: "İkinci maçımızı da kazanarak galibiyet serisi yakalamak istiyoruz"

 • 13:11

  Gezinin Fenomeni" Kitabının Yazarına Erdoğan'a Hakaretten 11 Ay Ceza Verildi

  Gezi eylemleriyle ilgili yazdığı "Gezi Fenomeni" isimli kitapta Erdoğan'a Başbakanlık döneminde hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında kamu davası açılan Abdurrahman Erol Özkoray suçlu bulundu.

 • 13:11

  Şekerbank'tan Esnafa Yönelik Kredi Kampanyası

  Şekerbank, bu yıl 27.’si kutlanan Ahilik Haftası’na özel kredi kampanyası düzenledi.

 • 13:10

  Dijital Dönüşüm Hareketi

  Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy: "Şirketleri rekabette bir adım öteye taşıyacak çözüm, teknolojiyi benimseme ve hızla dijitalleşme olarak karşımıza çıkıyor.

 • 13:10

  CHP'li Altay: Yönetmeliği Henüz Görmedik

  Chp Grup Başkanvekili Engin Altay, "Arınç ortaöğretim kurumlar yönetmeliğinde değişiklik yaptık dedi.

 • 13:09

  Merve Eğitim Kurumları, Yeni Yıla 4 Bin 464 Öğrenci ile Girdi

  Konya’da 20 yıldır eğitim-öğretim faaliyetini sürdüren Özel Merve Eğitim Kurumları bünyesindeki okullar 2014–2015 eğitim-öğretim yılına 405 öğretmen ve 4 bin 464 öğrencisiyle coşkuyla girdi.

 • 13:09

  Ford, Transit Ailesinin Yeni Üyelerini Hannover'da Tanıttı

  Ford, 2014 IAA Hannover Ticari Araçlar Fuarı'nda tamamen yenilediği Transit model ailesinin yeni varyasyonlarını tanıttı.

 • 13:09

  Bakan Avcı, 'Medya Okuryazarlığı Dersi' Tanıtımına Katıldı

  Milli Eğitim Bakanı (MEB) Nabi Avcı, çocukların karakter oluşumunu etkileyebilecek unsurlar için "Söz konusu unsurların herkese açık olması, birbirinden çok farklı kesimlerin taleplerine göre şekillenen içeriklerin çocuklarımızın zihnine hızla nüfuz edebilmesi bizleri haklı olarak hassas davranmaya sev ediyor.

 • 13:04

  Land Rover'a Toplatma Davası Avrupa Gündeminde

  Türk iş adamı Engin Yakut’un, motor ve şanzıman arızası yüzünden kullanılamaz hale gelen Yeni Range Rover araçlar için İngiliz üretici Land Rover Company’e açtığı iki ayrı toplatma davası Avrupa gündeminde geniş yer buldu.

 • 13:04

  Sağlık-Sen: "Üniversite Hastaneleri Dert Küpü"

  Sağlık-Sen tarafından düzenlenen Üniversite Hastaneleri ve Üniversite Hastanelerinde Çalışanların Sorunları, Çözüm Önerileri Çalıştayı’ndan çarpıcı sonuçlar çıktı.

 • 13:03

  Çanakkale Boğaz Köprüsü Çevre Planına Girdi

  Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, çevre planında boğaz köprüsünün de yer aldığını hatırlatarak, bunun güzel bir gelişme olduğunu söyledi.

Günün Önemli Gelişmeleri

Footer
Yargıtay, HSYK üyelerini seçti
Yargıtay, HSYK üyelerini seçti
'Saddam ile ilk görüştüğüm zaman nefes almakta zorlandım'
"Saddam ile ilk görüştüğüm zaman nefes almakta zorlandım"